Woda

Home » Woda

Woda do firmy

Najwyższej jakości woda źródlana uznanych i wyróżnionych nagrodami marek, czerpana ze źródeł Beskidu Żywieckiego odznaczająca się naturalną czystością mikrobiologiczną oraz niemodyfikowanym składem chemicznym. Woda do firmy to świetny pomysł na udoskonalenie swojego przedsiębiorstwa i dostosowanie go do obecnych realiów!

Woda dla pracowników

Każdy pracodawca jest zobowiązany przepisami, aby ograniczyć szkodliwe oddziaływanie wysokich temperatur na zdrowie swoich pracowników. Przepis ten obowiązuje w przypadku kiedy temperatura na „zewnątrz” przekracza 25o C albo 28o C na stanowisku pracy w pomieszczeniu. W Polsce przyjęła się zachodnia moda, aby zapewniać swoim pracownikom nieograniczony dostęp do wody w czasie pełnienia obowiązków w pracy. Nasz firma proponuje wodę najwyższej jakości, regularne dostawy i konkurencyjne ceny. Woda dla pracowników to świetny pomysł na wdrożenie we własnej działalności.

To czego potrzebujesz!

Potrzebny Ci dystrybutor wody? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wodę prosto z dystrybutora. Oferuje zawsze dostawę wody źródlanej na czas. Skontaktuj się z naszym specjalistą, a wybierzemy najlepszą opcję. Woda z dystrybutora to z jednej strony klasa a z drugiej standard.