Woda BORJOMI

Home » Woda BORJOMI

Woda BORJOMI

Woda Borjomi – naturalna woda mineralna z wyjątkową kompozycją minerałów z wulkanicznych głębin Gruzji, znów w Polsce!

Jej źródło znaleziono w roku 1829 i butelkowana jest bez przerwy od 1890 roku. Swoją światową sławę zyskała dzięki unikalnemu, bogatemu smakowi oraz niezwykle korzystnemu dla zdrowia zestawieniu składników mineralnych. Znawcy zaliczają wodę BORJOMI do najbardziej ekskluzywnych wód świata i twierdzą, że porównywalną do niej może być jedynie Vichy Grande Grille. Nagradzana na wielu międzynarodowych wystawach, eksportowana do 30 krajów świata, doceniona została zarówno na Kremlu jak i w Białym Domu.

woda borjomi

BORJOMI

Położony na wysokości od 850 do 2500 m. nad poziomem morza Park Narodowy Barjomi-Haragauli, to super ekologiczna lokalizacja dla ujęcia wody mineralnej, na jego terenie wykonano 22 studnie o głębokości od 200 do 1200 m, z których tylko 9 wykorzystuje się do butelkowania wody BORJOMI, a pozostałe służą do monitorowania złoża. Zrodzona wśród gór Kaukazu na głębokości od 8 do 10 km, przebija się gorącym strumieniem poprzez warstwy unikalnego ekosystemu i jej temperatura na powierzchni ziemi wynosi jeszcze od 37 do 41 stopni C. Zawarty w złoży naturalny dwutlenek węgla wypiera wodę go góry, powodując jednocześnie jej naturalne nasycanie się Wysoka temperatura wody w złożu powoduje, że w trakcie procesu przepychania wody, wypłukuje ona składniki mineralne z warstw skalnych przykrywających złoże i osiąga wyjątkowo wysoki stopień mineralizacji 5,9 g/l, co klasyfikuje BORJOMI do wodoro-węglonowo-sodowych wód polecanych przez dietetyków różnych narodowości jako stały element codziennej diety, mogący być również bardzo pomocny w przypadkach problemów gastrycznych i intoksykacji pokarmowych.

Wysoko stopień mineralizacji wody BORJOMI, sprawia, że w prosty i naturalny sposób uzupełnia ona braki soli mineralnych w organizmie, odtwarza ich zaburzoną równowagę, przykraca rześkość i chęć do pracy.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany wodą BORJOMI?
Zadzwoń lub napisz do nas!