Dystrybutory do wody w butlach

Sprawdź naszą ofertę dystrybutorów do wody w butlach 5-cio galonowych.

Dystrybutory POU

Sprawdź naszą ofertę dystrybutorów POU

Woda butelkowana

Sprawdź naszą ofertę na zakup butelkowanej wody Borjomi.

Nagrody

Sprawdź za co nas nagrodzono

Najwyższa jakość wody oraz dystrybutorów

Woda w systemie 5G- najwyższej jakości woda źródlana marki Źródło Żywiec oraz Mineralpol Żywiec w butlach 5cio galonowych, pochodząca z Beskidu Żywieckiego wyróżniająca się pierwotną czystością mikrobiologiczną, oraz naturalnym składem chemicznym. Szeroka gama najnowocześniejszych i niezawodnych dystrybutorów serwujących zawsze smaczną wodę.

Bezpłatne i terminowe dostawy wody zawsze na czas

Bezpłatne dostawy – proponujemy dostawy wody na telefon- czas realizacji do 48h lub ustalenie terminów dostaw! Nie muszą się Państwo martwić, jeśli zabraknie wody przed terminem kolejnej dostawy dowieziemy ją do państwa bez dodatkowych kosztów w ciągu 48h po zamówieniu telefonicznym lub emaliowym.

 Serwis oraz sanityzacja urządzeń

W przypadku awarii dystrybutora nasz serwisant w ciągu 24h wymieni Państwu uszkodzony dystrybutor na nowy zastępczy. Sanityzacje dystrybutora  przeprowadzamy co sześć miesięcy zawsze  w naszym serwisie, ponieważ nie ma możliwości przeprowadzenia jej u klienta. Na czas sanityzacji udostępniamy dystrybutor zastępczy.

Naszą firmę wyróżnia na rynku niezawodność i gwarancja jakości wykonywanych przez nas usług oraz terminowość. Dla naszego zespołu najważniejszy jest KLIENT dlatego robimy wszystko, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Dystrybutory do wody w butlach 5-cio galonowych.

BORJOMI – wyjątkowa woda mineralna z wulkanicznych głębin Gruzji znów w Polsce!

Dystrybutory do wody POU oraz akcesoria do dystrybutorów z oferty naszej marki Smart Water.

Misy ceramiczne do butli 5-cio galonowych wraz z akcesoriami.

Wynajem dystrybutorów do wody

Oferujemy wynajem dystrybutorów do wody! Nasze dystrybutory to urządzenia najwyższej klasy, których wynajem będzie doskonałą inwestycją poprawiającą standard Twojego przedsiębiorstwa. Nie trać czasu tylko wybierz nasze dystrybutory i ciesz się wysokiej jakości wodą w swojej firmie.

Napisz lub zadzwoń do nas!