Poznaj nas…

Działamy na polskim rynku już od ponad dziesięciu lat. Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowe zaopatrywanie firm, instytucji oraz Twojego domu w krystalicznie czystą wodę. Oprócz standardowego i powszechnie znanego systemu 5G, czyli butli z wodą źródlaną w pojemnikach 5-cio galonowych (18,9l)  oraz dystrybutorów grzejno-chłodzących, dodatkowo wprowadziliśmy system POU (z ang. Point Of Use) – dystrybutory oparte na technologii filtracji, bezpośrednio podłączane do sieci wodociągowej.

Dystrybucja wody

Naszym zadaniem jest dostarczanie Państwu na czas zawsze świeżej, krystalicznie czystej i smacznej wody bez względu na to jaki system Państwo wybierzecie. Dystrybucja wody to nasza profesja, którą staramy się wykonywać jak najlepiej każdego dnia!

W wyniku badania przeprowadzonego przez laboratorium Prokonsument na zlecenie Konsumenckiego Instytutu Jakości, wody dziesięciu najpopularniejszych w kraju wytwórców wód mineralnych, nasza rozlewnia uzyskała wysokie, drugie miejsce!

W trakcie badań eksperci brali pod uwagę następujące kryteria:

przeźroczystość skuteczność gaszenia pragnienia, cechy fizykochemiczne, zgodność cech deklarowanych przez producenta ze stanem rzeczywistym, czystość mikrobiologiczną i brak niepożądanych substancji, jakość opakowania pod względem funkcji zabezpieczających.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź do działu OFERTA lub zadzwoń do nas!

Czy wspominaliśmy już, że jesteśmy na rynku od ponad 11 lat?

Smart Water

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dystrybutorami filtrującymi POU zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej >>>